TPL
Wideodzwonek do drzwi TP-Link Smart Tapo D235
655,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Certyfikaty | CE, RoHS, RCM,R-NZ,FCC, EAC, Triman, UKCA |
| Typ mocowania | Ściana |
| Typ diody LED | Podczerwień |
| Stopień ochrony IP | IP66 |
| Wykrywanie ruchu | Tak |
| Wykrywanie opakowania | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Czarny |
| Prosty montaż | Tak |
| Wbudowana lampa | Tak |
| Wykrywanie ludzi | Tak |
| Światło nocne | Tak |
| Kąt detekcji | 130° |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Wideodzwonek do drzwi Tapo D235, Dzwonek Tapo, Szablon montażowy, Uchwyt montażowy, Pionowy klin montażowy, Poziomy klin montażowy, Kabel do zasilacza USB, 1x Zworka do istniejącego dzwonka, 2x Przewody przedłużające, 3x Śruby montażowe i kotwy, 2x Śruby do przykręcenia przewodów, Narzędzie do demontażu dzwonka do drzwi, 5x Śruby montażowe klina, 1x Taśma dwustronna 3M, Podkładka piankowa, 2x Złącza nakręcane do przewodów, Instrukcja szybkiej instalacji |
Waga i rozmiary
| Głębokość dzwonka | 3,84 cm |
| Wysokość dzwonka | 5 cm |
| Szerokość produktu | 73 mm |
| Głębokość produktu | 48 mm |
| Szerokość dzwonka | 15 cm |
| Wysokość produktu | 54,6 mm |
Moc
| Pojemność baterii | 10000 mAh |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Rodzaj zasilania | Bateria, DC |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Akumulatorek | Tak |
Kamera
| Maksymalna przesłona | 1,8 |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 15 fps |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Odległość widzenia nocnego (Night Vision) | 10 m |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 2560 x 1920 px |
| Rozmiar przetwornika obrazu | 1/2.7" |
| Megapiksele | 5 MP |
| Typ przetwornika obrazu | CMOS |
| Poprzeczny punkt widzenia | 170,6° |
| Tryb nocny | Tak |
| Długość stałej ogniskowej | 1,18 mm |
Warunki pracy
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 45 °C |
Porty i interfejsy
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS 15 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 9.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 10.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 13.0 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 5.0 |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b |
| Wi-Fi | Tak |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 8.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS 12 |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA2-PSK |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WPA |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 7.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 6.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 12.0 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS 14 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS 16 |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS 13 |
| Częstotliwość | 2400 MHz |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11n |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android 11.0 |
| Obsługiwane protokoły sieciowe | TCP/IP, DHCP, ICMP, DNS, NTP, HTTPS, TCP, UDP |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenia elektryczne mogą być źródłem porażenia prądem. Nie otwierać obudowy bez odłączenia od zasilania. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera części elektroniczne, które mogą być niebezpieczne w przypadku demontażu. |
| Ostrzeżenia | Nie narażać na działanie wilgoci i ekstremalnych temperatur, gdyż może to spowodować uszkodzenie urządzenia. |
Wydajność
| Przycisk reset | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].