MLT
Ekpres ciśnieniowy Melitta E950-201 SOLO
1 545,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Typ wyświetlacza | LED |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Wydajność
| Liczba rurek | 2 |
| System antywapienny Anti-Calc | Tak |
| Maksymalne ciśnienie | 15 bar |
| Typ wkładu kawy | Ziarna kawy |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 125 g |
| Wbudowany młynek | Tak |
| Typ produktu | Ekspres ciśnieniowy |
| Regulowana ilość wody | Tak |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| Pojemnik na mleko | Nie |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,2 l |
| Filtr wody | Tak |
| Regulowane ustawienia maszynki do mielenia | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Płytka grzejna | Tak |
| Regulacja mocy kawy | Tak |
| Liczba ustawień temperatury | 3 |
Funkcje i programy gotowania
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Wiele napojów | Tak |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 325 mm |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Głębokość produktu | 455 mm |
| Waga produktu | 8 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Urządzenia nagrzewają się podczas pracy - ryzyko poparzenia. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie może zawierać gorące płyny pod ciśnieniem - używać ostrożnie. |
Moc
| Moc | 1400 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].