ADL
Ekspres przelewowy ADLER AD 4383w biały
79,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Funkcje i programy gotowania
| Wiele napojów | Nie |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenie może zawierać gorące płyny pod ciśnieniem - używać ostrożnie. |
| Ostrzeżenia | Urządzenia nagrzewają się podczas pracy - ryzyko poparzenia. |
| Ostrzeżenia | Ryzyko porażenia prądem. |
Wydajność
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Typ ekspresu do kawy | Ekspres przelewowy |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Dzbanek |
| Wbudowany młynek | Nie |
| Regulacja mocy kawy | Nie |
| Pojemność dzbanka | 1,5 l |
| Regulowana ilość wody | Tak |
| Typ wkładu kawy | Kawa mielona |
Ergonomia
| Widoczny poziom wody | Tak |
| Typ kontroli | Przycisk |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
Moc
| Moc | 900 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Waga i rozmiary
| Długość przewodu | 0,70 m |
| Głębokość produktu | 230 mm |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Wysokość produktu | 324 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].