ADL
Ekspres ciśnieniowy CAMRY CR 4410
350,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Automatyczne wyłączanie po | 25 min |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| System gorącej wody | Tak |
| Maksymalne ciśnienie | 15 bar |
| Typ produktu | Ekspres ciśnieniowy |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,6 l |
| Typ wkładu kawy | Kawa mielona |
| Rura pary | Tak |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Wbudowany młynek | Nie |
| Regulacja mocy kawy | Nie |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
Ergonomia
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy, Dotyk |
Funkcje i programy gotowania
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 234 mm |
| Głębokość produktu | 270 mm |
| Wysokość produktu | 292 mm |
Moc
| Moc | 850 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc maksymalna | 1000 W |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenia nagrzewają się podczas pracy - ryzyko poparzenia. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie może zawierać gorące płyny pod ciśnieniem - używać ostrożnie. |
| Ostrzeżenia | Ryzyko porażenia prądem. |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].