ADL
Ekspres przelewowy Adler AD 4407 (550W; kolor czarny)
86,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Widoczny poziom wody | Tak |
| Filtr do kawy | Tak |
| Podświetlony włącznik/wyłącznik | Tak |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Rodzaj zakrętki | Pokrywka otwierana |
Wydajność
| Typ wkładu kawy | Kawa mielona |
| Wbudowany młynek | Nie |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Typ produktu | Przelewowy ekspres do kawy |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Dzbanek |
| Pojemność dzbanka | 0,7 l |
| Typ ekspresu do kawy | Półautomatyczny |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 150 mm |
| Głębokość opakowania | 260 mm |
| Szerokość opakowania | 215 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
Moc
| Moc | 550 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
Funkcje i programy gotowania
| Wiele napojów | Nie |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie może zawierać gorące płyny pod ciśnieniem - używać ostrożnie. |
| Ostrzeżenia | Urządzenia nagrzewają się podczas pracy - ryzyko poparzenia. |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,45 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].