ADL
Ekspres ciśnieniowy Adler AD 4404cr (850W; kolor miedziany)
349,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Usuwalna misa ociekowa | Tak |
| Minutnik | Nie |
| Kolorowy wyświetlacz | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Kolor produktu | Wielobarwny |
| Ekran dotykowy | Nie |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Funkcje i programy gotowania
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Przyrządzanie latte | Tak |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 350 mm |
| Wysokość opakowania | 270 mm |
| Szerokość opakowania | 325 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,2 kg |
Pozostałe funkcje
| Funkcja pary | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 260 mm |
| Szerokość produktu | 315 mm |
| Waga produktu | 3 kg |
| Głębokość produktu | 335 mm |
Wydajność
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka/Dzbanek |
| Maksymalne ciśnienie | 15 bar |
| Typ ekspresu do kawy | Półautomatyczny |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Typ produktu | Ekspres do kawy typu kombi |
| Wbudowany młynek | Nie |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,6 l |
| Programowalny | Nie |
| Typ wkładu kawy | Kawa mielona |
| Rura pary | Tak |
Moc
| Moc | 850 W |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Urządzenia nagrzewają się podczas pracy - ryzyko poparzenia. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie może zawierać gorące płyny pod ciśnieniem - używać ostrożnie. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].