SAE
Ekspres automatyczny Aulika EVO Focus SAECO (WYPRZEDAŻ)
4 477,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| System gorącej wody | Tak |
| Pojemność pojemnika na kawę mieloną | 18 kub. |
| Rura pary | Tak |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 500 g |
| Pojemność w filiżankach | 1 filiżanka |
| Liczba ustawień mocy kawy | 6 |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| Typ młynka | Szlifierka do metalu |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Liczba ustawień maszynki do mielenia | 7 |
| Regulacja mocy kawy | Tak |
| Regulowane ustawienia maszynki do mielenia | Tak |
| Wbudowany młynek | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 2,51 l |
| Typ wkładu kawy | Ziarna kawy |
| Typ produktu | Przelewowy ekspres do kawy |
Ergonomia
| Zdejmowalny moduł parzenia/zaparzania | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Widoczny poziom wody | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
Funkcje i programy gotowania
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Przyrządzanie latte macchiato | Tak |
| Wiele napojów | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 22 kg |
| Wysokość produktu | 574 mm |
| Głębokość produktu | 452 mm |
| Szerokość produktu | 334 mm |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Moc | 1400 W |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Urządzenia nagrzewają się podczas pracy - ryzyko poparzenia. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie może zawierać gorące płyny pod ciśnieniem - używać ostrożnie. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].