SAE
Ekspres automatyczny Aulika EVO OFFICE BLACK SAECO (OUTLET)
3 709,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenia nagrzewają się podczas pracy - ryzyko poparzenia. |
| Ostrzeżenia | Ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie może zawierać gorące płyny pod ciśnieniem - używać ostrożnie. |
Wydajność
| Pojemność w filiżankach | 2 filiżanki |
| Regulacja mocy kawy | Tak |
| Regulowane ustawienia maszynki do mielenia | Tak |
| Funkcja szybkiego ogrzewania wstępnego | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 4 l |
| Typ produktu | Przelewowy ekspres do kawy |
| Regulowana wysokość wylewki do kawy | Tak |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 1 kg |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Liczba ustawień maszynki do mielenia | 8 |
| Podwójny system ogrzewania | Nie |
| Typ wkładu kawy | Ziarna kawy |
| Wbudowany młynek | Tak |
| Regulowany zakres wysokości dzióbka | 85 - 105 mm |
| Liczba ustawień mocy kawy | 6 |
| System gorącej wody | Tak |
| Pojemność pojemnika na kawę mieloną | 40 kub. |
Ergonomia
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Komora do przechowywania | Tak |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Moc | 1300 W |
Funkcje i programy gotowania
| Przyrządzanie latte | Nie |
| Przyrządzanie gorącego mleka | Nie |
| Przyrządzanie latte macchiato | Nie |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 334 mm |
| Waga produktu | 23 kg |
| Wysokość produktu | 574 mm |
| Głębokość produktu | 452 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].