SAE
Ekspres automatyczny AURORA M2 SAECO
5 196,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Moc | 1900 W |
Ergonomia
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność zbiornika na fusy | 30 |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Typ wyświetlacza | TFT |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenia nagrzewają się podczas pracy - ryzyko poparzenia. |
| Ostrzeżenia | Ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie może zawierać gorące płyny pod ciśnieniem - używać ostrożnie. |
Funkcje i programy gotowania
| Wiele napojów | Tak |
| Liczba programów | 8 |
| Przyrządzanie americano | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Przyrządzanie latte macchiato | Tak |
Wydajność
| Szybkie nagrzewanie | Tak |
| Liczba ustawień temperatury | 3 |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Liczba ustawień mocy kawy | 7 |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| System gorącej wody | Tak |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 1,2 kg |
| Wbudowany młynek | Tak |
| Regulacja mocy kawy | Tak |
| Regulowane ustawienia maszynki do mielenia | Tak |
| Liczba ustawień maszynki do mielenia | 8 |
| Części wodoodporne | Tak |
| Wbudowany spieniacz do mleka | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 4 l |
| Typ wkładu kawy | Ziarna kawy |
Szczegóły techniczne
| Maksymalna wysokość kubka | 16 cm |
| Wysokość produktu | 470 mm |
| Waga produktu | 14,5 kg |
| Głębokość produktu | 481 mm |
| Szerokość produktu | 280 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].