SAE
Ekspres automatyczny MAGIC B1 9J0475 SAECO (WYPRZEDAŻ)
2 942,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Kolor produktu | Czarny |
| Przekątna ekranu | 7" |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Pojemność tacy ociekowej | 2000 ml |
| Typ kontroli | Dotyk |
| MDB connect | Tak |
Wydajność
| Regulowana ilość wody | Tak |
| Typ młynka | Młynek ze stali nierdzewnej |
| Regulowane ustawienia maszynki do mielenia | Tak |
| Liczba filiżanek do jednoczesnego zaparzania | 2 |
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Pojemnik na mleko | Tak |
| Wbudowany młynek | Tak |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| System gorącej wody | Tak |
| Regulowana wysokość wylewki do kawy | Tak |
| Typ wkładu kawy | Ziarna kawy |
| Dwa dzbanki jednocześnie | Nie |
| Zakres komory parzenia | 8,5 - 15 g |
| Liczba młynków | 1 szt. |
| Wbudowany spieniacz do mleka | Tak |
| Liczba ustawień maszynki do mielenia | 8 |
| Regulowana ilość mleka | Tak |
| Typ dodawania mleka | Automatyczny |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 600 g |
| Dwa kubki naraz | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 2,5 l |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Zmienna komora parzenia | Tak |
| Regulowany zakres wysokości dzióbka | 75 - 160 mm |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Moc | 1300 W |
Funkcje i programy gotowania
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie latte macchiato | Nie |
| Przyrządzanie cappuccino | Nie |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 481 mm |
| Waga produktu | 12,8 kg |
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Wysokość produktu | 435 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].