SAE
Ekspres automatyczny SAECO ROYAL BLACK (OUTLET)
2 110,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Funkcje i programy gotowania
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Nie |
| Przyrządzanie americano | Tak |
| Przyrządzanie latte macchiato | Nie |
| Przyrządzanie herbaty | Tak |
| Liczba programów | 4 |
| Wiele napojów | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
Ergonomia
| Typ kontroli | Dotyk |
| Bluetooth | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Zdejmowalny moduł parzenia/zaparzania | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
Moc
| Moc | 1400 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
Wydajność
| Regulacja mocy kawy | Tak |
| Wbudowany młynek | Tak |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 600 g |
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Liczba ustawień mocy kawy | 7 |
| Pojemność zbiornika na wodę | 2,5 l |
| Liczba ustawień maszynki do mielenia | 8 |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Pojemność pojemnika na kawę mieloną | 18 kub. |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Typ młynka | Młynek ze stali nierdzewnej |
| System gorącej wody | Tak |
| Typ ekspresu do kawy | Półautomatyczny |
| Typ wkładu kawy | Ziarna kawy |
| Pojemność w filiżankach | 2 filiżanki |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 398 mm |
| Głębokość produktu | 460 mm |
| Waga produktu | 10 kg |
| Szerokość produktu | 280 mm |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].