WMF
Ekspres automatyczny WMF Perfection 840L (OUTLET)
5 233,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Funkcje i programy gotowania
| Wiele napojów | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Przyrządzanie herbaty | Tak |
| Przyrządzanie latte macchiato | Tak |
| Przyrządzanie lungo | Tak |
| Przyrządzanie gorącego mleka | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie americano | Tak |
| Przyrządzanie latte | Tak |
| Robienie kawy flat white | Tak |
| Tworzenie Doppio+ | Tak |
| Liczba programów | 15 |
| Wykonywanie espresso macchiato | Tak |
| Przyrządzanie Ristretto | Tak |
| Przyrządzanie caffe crema | Tak |
Dane logistyczne
| Warstwy na paletę | 2 szt. |
| Produktów na palecie | 8 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) | 268 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) | 560 szt. |
| Produkty na warstwę palety | 4 szt. |
Ergonomia
| Usuwalna misa ociekowa | Tak |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Wskaźnik pustego zbiornika | Tak |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 14 kg |
| Wysokość produktu | 395 mm |
| Szerokość produktu | 285 mm |
| Głębokość produktu | 480 mm |
Wydajność
| Typ wkładu kawy | Kawa mielona |
| Typ wkładu kawy | Ziarna kawy |
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Pojemność zbiornika na wodę | 2 l |
| Regulowana wysokość wylewki do kawy | Tak |
| Samoczyszczący | Tak |
| Regulacja mocy kawy | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Program czyszczenia systemu mlecznego | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Liczba rurek | 2 |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 250 g |
| System gorącej wody | Tak |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| Wbudowany spieniacz do mleka | Tak |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Wbudowany młynek | Tak |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 547 mm |
| Szerokość opakowania | 334 mm |
| Głębokość opakowania | 458 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 16,8 kg |
Moc
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].