BDE
Ekspres ciśnieniowy kolbowy Black+Decker BXCO1200E (1200W)
591,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Certyfikaty | CE |
| Szybkie nagrzewanie | Tak |
| Typ wkładu kawy | Kawa mielona |
| Wbudowany młynek | Nie |
| Typ wkładu kawy | Kawa w saszetkach |
| Pojemność w filiżankach | 2 filiżanki |
| Typ produktu | Ekspres ciśnieniowy |
| Maksymalne ciśnienie | 15 bar |
| Typ ekspresu do kawy | Ekspres kolbowy |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Wbudowany spieniacz do mleka | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,2 l |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie może zawierać gorące płyny pod ciśnieniem - używać ostrożnie. |
| Ostrzeżenia | Urządzenia nagrzewają się podczas pracy - ryzyko poparzenia. |
Ergonomia
| Podgrzewanie filiżanek | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Usuwalna misa ociekowa | Tak |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 315 mm |
| Waga produktu | 3,2 kg |
| Wysokość produktu | 320 mm |
| Głębokość produktu | 195 mm |
Moc
| Moc | 1200 W |
Funkcje i programy gotowania
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].