DLO
Ekspres ciśnieniowy automatyczny DeLonghi Dinamica ECAM 350.15 B (1450W; kolor czarny) (WYPRZEDAŻ)
1 519,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Funkcje i programy gotowania
| Wiele napojów | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie lungo | Tak |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
Wydajność
| Programowalny | Tak |
| Filtr wody | Tak |
| Pojemność w filiżankach | 14 filiżanek |
| Wybór twardości wody | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,8 l |
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Wbudowany spieniacz do mleka | Tak |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| Samoczyszczący | Tak |
| Maksymalne ciśnienie | 15 bar |
| Typ wkładu kawy | Ziarna kawy |
| Typ wkładu kawy | Kawa mielona |
| Liczba rurek | 2 |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 300 g |
| Wbudowany młynek | Tak |
| Liczba ustawień temperatury | 3 |
Moc
| Moc | 1450 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 348 mm |
| Waga produktu | 9,5 kg |
| Szerokość produktu | 236 mm |
| Głębokość produktu | 429 mm |
Ergonomia
| Typ kontroli | Dotyk |
| Wskaźnik poziomu wody na tacy | Tak |
| Podświetlane przyciski | Tak |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Usuwalna misa ociekowa | Tak |
| Funkcja standby | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Brzęczyk | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].