DLO
Ekspres ciśnieniowy automatyczny DeLonghi Dinamica ECAM 350.55.B (1450W; kolor czarny) (WYPRZEDAŻ)
1 119,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Kolor produktu | Czarny |
| Zdejmowalny moduł parzenia/zaparzania | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Uchwyt na kubek | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Usuwalna misa ociekowa | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
Wydajność
| Wbudowany młynek | Tak |
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Liczba rurek | 2 |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 300 g |
| Pojemnik na mleko | Tak |
| Filtr wody | Tak |
| Samoczyszczący | Tak |
| Wbudowany spieniacz do mleka | Tak |
| Wybór twardości wody | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Typ wkładu kawy | Kawa mielona |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| Pojemność pojemnika na kawę mieloną | 14 kub. |
| Typ wkładu kawy | Ziarna kawy |
| System gorącej wody | Nie |
| Maksymalne ciśnienie | 15 bar |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 348 mm |
| Szerokość produktu | 236 mm |
| Waga produktu | 9,5 kg |
| Głębokość produktu | 429 mm |
Moc
| Moc | 1450 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Pozostałe funkcje
| Nacisk pompy | 15 bar |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Urządzenia nagrzewają się podczas pracy - ryzyko poparzenia. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie może zawierać gorące płyny pod ciśnieniem - używać ostrożnie. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].