DLO
Ekspres ciśnieniowy automatyczny DeLonghi Magnifica S ECAM 22.110 SB (1450W; kolor srebrny) (WYPRZEDAŻ)
943,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Usuwalna misa ociekowa | Tak |
| Zdejmowalny moduł parzenia/zaparzania | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Funkcja standby | Tak |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 1450 W |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 9 kg |
| Szerokość produktu | 238 mm |
| Głębokość produktu | 430 mm |
| Wysokość produktu | 351 mm |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 300 mm |
| Głębokość opakowania | 500 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 11,2 kg |
| Wysokość opakowania | 400 mm |
Wydajność
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Liczba ustawień maszynki do mielenia | 13 |
| Filtr wody | Tak |
| Regulowane ustawienia maszynki do mielenia | Tak |
| Maksymalne ciśnienie | 15 bar |
| Pojemność pojemnika na kawę mieloną | 14 kub. |
| Liczba rurek | 2 |
| System gorącej wody | Tak |
| Typ wkładu kawy | Ziarna kawy |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 250 g |
| Wbudowany młynek | Tak |
| Samoczyszczący | Tak |
| Regulacja mocy kawy | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,8 l |
| Wybór twardości wody | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| System antywapienny Anti-Calc | Tak |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Typ wkładu kawy | Kawa mielona |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
Funkcje i programy gotowania
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Wiele napojów | Tak |
Pozostałe funkcje
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].