KRU
Ekspres ciśnieniowy automatyczny Krups Pisa EA8161 (1450W; kolor biały) (WYPRZEDAŻ) (WYPRZEDAŻ)
1 598,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Funkcje i programy gotowania
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Przyrządzanie gorącego mleka | Tak |
| Wiele napojów | Tak |
Wydajność
| Wbudowany młynek | Tak |
| Maksymalne ciśnienie | 15 bar |
| Liczba rurek | 2 |
| Rura pary | Tak |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Samoczyszczący | Tak |
| Pojemnik na mleko | Tak |
| Regulowana ilość wody | Tak |
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Typ wkładu kawy | Kawa mielona |
| Typ dodawania mleka | Automatyczny |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 275 g |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,8 l |
| Liczba ustawień temperatury | 3 |
| System antywapienny Anti-Calc | Tak |
| System grzejący | Termo blok |
| Liczba ustawień maszynki do mielenia | 3 |
| Regulowane ustawienia maszynki do mielenia | Tak |
| Regulacja mocy kawy | Tak |
| Typ wkładu kawy | Ziarna kawy |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Regulacja temperatury | Tak |
Ergonomia
| Kolor produktu | Biały |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Moc
| Moc | 1450 W |
Pozostałe funkcje
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].