BOS
Ekspres ciśnieniowy Bosch TIE20109 (czarny; 15 barów)
1 659,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Funkcje i programy gotowania
| Liczba programów | 5 |
| Wiele napojów | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Przyrządzanie latte macchiato | Tak |
| Przyrządzanie gorącego mleka | Tak |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
Wydajność
| Regulacja temperatury | Nie |
| Regulowana wysokość wylewki do kawy | Tak |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Nie |
| System antyskalowy | Tak |
| Typ młynka | Młynek ceramiczny |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Regulowana para | Nie |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Nie |
| Dwa kubki naraz | Tak |
| System antywapienny Anti-Calc | Tak |
| Maksymalne ciśnienie | 15 bar |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Regulowana szerokość wylewki kawy | Nie |
| Wbudowany młynek | Tak |
| System gorącej wody | Tak |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 250 g |
| Samoczyszczący | Tak |
| Regulacja mocy kawy | Tak |
| Rura pary | Nie |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,4 l |
| Typ wkładu kawy | Ziarna kawy |
| Podgrzewacz | Nie |
| Części wodoodporne | Tak |
| Wbudowany spieniacz do mleka | Tak |
Ergonomia
| Możliwość mycia filtra | Nie |
| Uchwyt na kubek | Nie |
| Zdejmowany uchwyt filtra | Nie |
| Wskaźnik poziomu wody na tacy | Nie |
| Filtr do kawy | Nie |
| Automatyczne wyrzucanie kapsułek | Nie |
| Zdejmowana podstawa | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Wbudowane światło | Nie |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Regulowana taca ociekowa | Nie |
| Antypoślizgowe nóżki | Nie |
| Ergonomiczny uchwyt | Nie |
| Brzęczyk | Nie |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Minutnik | Nie |
| Schowek na przewód sieciowy | Nie |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Długość przewodu | 1 m |
| Zdejmowany filtr obrotowy | Nie |
| Usuwalna misa ociekowa | Tak |
| Funkcja zegara | Nie |
Zawartość opakowania
| Miarka | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenia nagrzewają się podczas pracy - ryzyko poparzenia. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie może zawierać gorące płyny pod ciśnieniem - używać ostrożnie. |
| Ostrzeżenia | Ryzyko porażenia prądem. |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 7 kg |
| Głębokość produktu | 420 mm |
| Szerokość produktu | 247 mm |
| Wysokość produktu | 378 mm |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 8,1 kg |
| Szerokość opakowania | 305 mm |
| Głębokość opakowania | 405 mm |
| Wysokość opakowania | 475 mm |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Moc | 1300 W |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].