BOS
Ekspres ciśnieniowy BOSCH TIS 30129RW (WYPRZEDAŻ)
1 208,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Certyfikaty | CE, Eurasian, UA, VDE |
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Typ wkładu kawy | Ziarna kawy |
| Funkcja odwapniania | Tak |
| Wybór twardości wody | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Typ wkładu kawy | Kawa mielona |
| System gorącej wody | Nie |
| Pojemność w filiżankach | 15000 filiżanek |
| Typ dodawania mleka | Automatyczny |
| Regulowana ilość wody | Tak |
| Wbudowany spieniacz do mleka | Tak |
| Filtr wody | Tak |
| Regulowany przepływ wody | Tak |
| Samoczyszczący | Tak |
| Regulacja mocy kawy | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,4 l |
| Liczba rurek | 2 |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 250 g |
| Szybkie nagrzewanie | Tak |
| Regulowana wysokość wylewki do kawy | Tak |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220–240 |
| Moc | 1300 W |
Ergonomia
| Kolor produktu | Czarny |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Filtr do kawy | Tak |
| Widoczny poziom wody | Tak |
| Długość przewodu | 1 m |
| Regulowana wysokość kubka | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 405 mm |
| Szerokość opakowania | 305 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,2 kg |
| Wysokość opakowania | 475 mm |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 7,1 kg |
| Wysokość produktu | 378 mm |
| Głębokość produktu | 420 mm |
| Szerokość produktu | 247 mm |
Funkcje i programy gotowania
| Wiele napojów | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie latte macchiato | Tak |
| Przyrządzanie gorącego mleka | Tak |
| Przyrządzanie herbaty | Nie |
| Wykonywanie espresso macchiato | Nie |
| Przyrządzanie lungo | Nie |
| Przyrządzanie mocha | Nie |
| Przyrządzanie gorącej czekolady | Nie |
| Przyrządzanie mleko czekoladowe | Nie |
| Robienie kawy flat white | Nie |
| Przyrządzanie americano | Tak |
| Przyrządzanie latte | Tak |
| Przyrządzanie orzo | Nie |
| Przyrządzanie caffe crema | Nie |
Dane logistyczne
| Produktów na palecie | 32 szt. |
| Długość brutto palety | 122 cm |
| Wysokość brutto palety | 2,05 m |
| Szerokość brutto palety | 80 cm |
Pozostałe funkcje
| Zabezpieczenie przed przepełnieniem | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].