DLO
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi ECAM 220.30.SB
1 853,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Funkcje i programy gotowania
| Tworzenie Doppio+ | Tak |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Przyrządzanie latte macchiato | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie lungo | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Przyrządzanie latte | Tak |
| Robienie kawy flat white | Nie |
| Przyrządzanie gorącego mleka | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenia nagrzewają się podczas pracy - ryzyko poparzenia. |
| Ostrzeżenia | Ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie może zawierać gorące płyny pod ciśnieniem - używać ostrożnie. |
Ergonomia
| Kolor produktu | Czarno-srebrny |
| Usuwalna misa ociekowa | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Technologia wyświetlacza | LED |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 350 mm |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Głębokość produktu | 440 mm |
| Waga produktu | 8,9 kg |
Wydajność
| Podgrzewacz | Tak |
| Filtr wody | Tak |
| 2 filiżanki w tym samym czasie | yes |
| Maksymalne ciśnienie | 15 bar |
| Regulowane ustawienia maszynki do mielenia | Tak |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Typ produktu | Ekspres ciśnieniowy |
| Regulowana ilość wody | Tak |
| Wbudowany spieniacz do mleka | Tak |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 250 g |
| Wbudowany młynek | Tak |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,8 l |
| Wybór twardości wody | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Typ młynka | Młynek ze stali nierdzewnej |
| Typ wkładu kawy | Ziarna kawy |
| Typ wkładu kawy | Kawa mielona |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Obciążenie | 1450 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].