DLO
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi ECAM 220.60.B
1 789,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Moc | 1450 W |
Funkcje i programy gotowania
| Wiele napojów | Tak |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Przyrządzanie latte | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Urządzenia nagrzewają się podczas pracy - ryzyko poparzenia. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie może zawierać gorące płyny pod ciśnieniem - używać ostrożnie. |
Ergonomia
| Łatwość obsługi | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
Wydajność
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Typ wkładu kawy | Ziarna kawy |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 250 g |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,8 l |
| Liczba ustawień maszynki do mielenia | 5 |
| Typ produktu | Ekspres do kawy typu kombi |
| Wbudowany młynek | Tak |
| System gorącej wody | Tak |
| Typ młynka | Młynek ceramiczny |
| Regulowane ustawienia maszynki do mielenia | Tak |
| Regulacja mocy kawy | Tak |
| Maksymalne ciśnienie | 15 bar |
| Wbudowany spieniacz do mleka | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 350 mm |
| Głębokość produktu | 440 mm |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Waga produktu | 8,8 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].