DLO
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi ECAM 250.23.SB
1 709,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Regulowana wysokość wylewki do kawy | Tak |
| Regulowane ustawienia maszynki do mielenia | Tak |
| Typ wkładu kawy | Kawa mielona |
| Wbudowany spieniacz do mleka | Tak |
| Regulowany zakres wysokości dzióbka | 86 - 142 mm |
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Regulacja mocy kawy | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Typ wkładu kawy | Ziarna kawy |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 250 g |
| Regulowana ilość wody | Tak |
| Wbudowany młynek | Tak |
| Maksymalne ciśnienie | 15 bar |
| Podgrzewacz | Tak |
| Typ młynka | Młynek ze stali nierdzewnej |
| System grzejący | Termo blok |
| System antyskalowy | Tak |
| Typ ekspresu do kawy | Półautomatyczny |
| Filtr wody | Tak |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,8 l |
| Wybór twardości wody | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
Moc
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Obciążenie | 1450 W |
Ergonomia
| Kolor produktu | Czarny |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Funkcja standby | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Uchwyt na kubek | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Zdejmowalny moduł parzenia/zaparzania | Tak |
| Usuwalna misa ociekowa | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 360 mm |
| Głębokość produktu | 440 mm |
| Waga produktu | 9,2 kg |
| Szerokość produktu | 240 mm |
Funkcje i programy gotowania
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Przyrządzanie lungo | Tak |
| Tworzenie Doppio+ | Tak |
| Liczba programów | 4 |
| Wiele napojów | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenia nagrzewają się podczas pracy - ryzyko poparzenia. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie może zawierać gorące płyny pod ciśnieniem - używać ostrożnie. |
| Ostrzeżenia | Ryzyko porażenia prądem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].