DLO
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi ECAM 290.81.TB (OUTLET)
1 968,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Maksymalne ciśnienie | 15 bar |
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| System gorącej wody | Tak |
| Podgrzewacz | Tak |
| Wbudowany młynek | Tak |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,8 l |
| Pojemność pojemnika na kawę mieloną | 14 kub. |
| Typ wkładu kawy | Ziarna kawy |
| Typ wkładu kawy | Kawa mielona |
| Filtr wody | Tak |
| Pojemnik na mleko | Tak |
| Wybór twardości wody | Tak |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 250 g |
| Kontrola aromatu przed zaparzeniem | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Moc | 1450 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
Ergonomia
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Tytanowy |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Uchwyt na kubek | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 9,6 kg |
| Głębokość produktu | 240 mm |
| Szerokość produktu | 360 mm |
| Wysokość produktu | 440 mm |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 496 mm |
| Wysokość opakowania | 408 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 12,3 kg |
| Szerokość opakowania | 307 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
Funkcje i programy gotowania
| Przyrządzanie latte macchiato | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Wiele napojów | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].