DLO
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi ECAM 310.60.B
2 316,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Typ produktu | Ekspres ciśnieniowy |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,8 l |
| Wybór twardości wody | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 250 g |
| Filtr wody | Tak |
| Programowalny | Tak |
| Wbudowany spieniacz do mleka | Tak |
| Maksymalne ciśnienie | 15 bar |
Ergonomia
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Funkcje i programy gotowania
| Przyrządzanie gorącego mleka | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Wiele napojów | Tak |
| Przyrządzanie lungo | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie latte macchiato | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 360 mm |
| Głębokość produktu | 440 mm |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Waga produktu | 12,1 kg |
Moc
| Moc | 1450 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].