DLO
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi ECAM 320.70.TB (OUTLET)
2 638,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Pojemność w filiżankach | 2 filiżanki |
| System grzejący | Termo blok |
| Rura pary | Tak |
| Pojemnik na mleko | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Liczba młynków | 1 szt. |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Filtr wody | Tak |
| Pojemność pojemnika na kawę mieloną | 10 kub. |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| Funkcja płukania | Tak |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 250 g |
| Maksymalne ciśnienie | 15 bar |
| Samoczyszczący | Tak |
| Regulacja mocy kawy | Tak |
| Regulowane ustawienia maszynki do mielenia | Tak |
| Wbudowany młynek | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,9 l |
| Typ wkładu kawy | Kawa mielona |
| Typ wkładu kawy | Ziarna kawy |
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
Funkcje i programy gotowania
| Produkcja gorących i zimnych napojów | Tak |
| Wykonywanie espresso macchiato | Tak |
| Robienie kawy flat white | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Przyrządzanie gorącego mleka | Tak |
| Przyrządzanie americano | Tak |
| Przyrządzanie latte | Tak |
| Przyrządzanie latte macchiato | Tak |
| Tworzenie Doppio+ | Tak |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Wiele napojów | Tak |
Ergonomia
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
Moc
| Prąd | 10 A |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 1450 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 9,5 kg |
| Głębokość produktu | 440 mm |
| Szerokość produktu | 240 mm |
| Wysokość produktu | 360 mm |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].