DLO
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi ECAM 450.55.G
3 756,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 385 mm |
| Głębokość produktu | 450 mm |
| Szerokość produktu | 260 mm |
| Waga produktu | 11,2 kg |
Ergonomia
| Typ kontroli | Dotyk |
| Kolor produktu | Szary |
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik |
| Uchwyt na kubek | Tak |
Moc
| Moc | 1450 W |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
Wydajność
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Typ wkładu kawy | Ziarna kawy |
| Typ wkładu kawy | Kawa mielona |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,8 l |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| System gorącej wody | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Kontrola aromatu przed zaparzeniem | Tak |
| Filtr wody | Tak |
| Maksymalne ciśnienie | 19 bar |
| Pojemność pojemnika na kawę mieloną | 14 kub. |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 300 g |
| Wbudowany młynek | Tak |
| Pojemność w filiżankach | 2 filiżanki |
| Liczba młynków | 1 szt. |
| Wybór twardości wody | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
Funkcje i programy gotowania
| Przyrządzanie latte macchiato | Tak |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie gorącego mleka | Tak |
| Przyrządzanie americano | Tak |
| Przyrządzanie latte | Tak |
| Tworzenie Doppio+ | Tak |
| Wiele napojów | Tak |
| Wykonywanie espresso macchiato | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenia nagrzewają się podczas pracy - ryzyko poparzenia. |
| Ostrzeżenia | Ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie może zawierać gorące płyny pod ciśnieniem - używać ostrożnie. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].