DLO
Ekspres ciśnieniowy DeLonghi EXAM 440.55.G
3 485,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Usuwalna misa ociekowa | Tak |
| Wskaźnik pustego zbiornika | Tak |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Nazwa koloru | Pebble Grey |
| Regulowana taca ociekowa | Tak |
| Wskaźnik poziomu wody na tacy | Tak |
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Przekątna ekranu | 3,5" |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik |
| Kolor produktu | Szary |
Wydajność
| Maksymalne ciśnienie | 19 bar |
| System gorącej wody | Tak |
| Wbudowany młynek | Tak |
| Regulowane ustawienia maszynki do mielenia | Tak |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Pojemność w filiżankach | 12 filiżanek |
| Wbudowany spieniacz do mleka | Tak |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| Typ młynka | Młynek ze stali nierdzewnej |
| Dwa kubki naraz | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Pojemność młynka | 250 g |
| Liczba młynków | 1 szt. |
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Typ wkładu kawy | Kawa mielona |
| Typ wkładu kawy | Ziarna kawy |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,4 l |
Funkcje i programy gotowania
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Przyrządzanie latte macchiato | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Wykonywanie espresso macchiato | Tak |
| Przyrządzanie americano | Tak |
| Przyrządzanie latte | Tak |
| Przyrządzanie lungo | Tak |
| Produkcja gorących i zimnych napojów | Tak |
Moc
| Moc | 1450 W |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 430 mm |
| Waga produktu | 9,7 kg |
| Wysokość produktu | 385 mm |
| Szerokość produktu | 245 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].