KRU
Ekspres ciśnieniowy Krups EA8150 (1450W; kolor czarny)
1 901,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Pojemnik na mleko | Nie |
| Rura pary | Tak |
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Wbudowany młynek | Tak |
| Maksymalne ciśnienie | 15 bar |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Regulowana ilość wody | Tak |
| Pojemność w filiżankach | 2 filiżanki |
| Samoczyszczący | Tak |
| Regulacja mocy kawy | Tak |
| System antywapienny Anti-Calc | Tak |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Liczba ustawień temperatury | 3 |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 260 g |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| Filtr wody | Tak |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Typ wkładu kawy | Kawa mielona |
| Typ wkładu kawy | Ziarna kawy |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
Funkcje i programy gotowania
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Przyrządzanie Ristretto | Tak |
Ergonomia
| Regulowana taca ociekowa | Tak |
| Usuwalna misa ociekowa | Tak |
| Podświetlony włącznik/wyłącznik | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
Dane logistyczne
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 1 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 32 szt. |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 365 mm |
| Szerokość produktu | 245 mm |
| Głębokość produktu | 330 mm |
| Waga produktu | 7,2 kg |
Moc
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Moc | 1450 W |
Pozostałe funkcje
| Głośność parzenia | 9 ml |
| Pojemność pojemnika odpady | 9 |
| Regulowany dziobek | Y |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].