KRU
Ekspres ciśnieniowy KRUPS KP 1238 Dolce Gusto Mini (OUTLET)
271,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Program czyszczenia systemu mlecznego | Nie |
| Typ ekspresu do kawy | Półautomatyczny |
| Liczba rurek | 1 |
| Regulowana ilość wody | Tak |
| System gorącej wody | Tak |
| Maksymalne ciśnienie | 15 bar |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,8 l |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Typ produktu | Ekspres do kawy na kapsułki |
| Wbudowany młynek | Nie |
| Regulacja mocy kawy | Nie |
| Automatyczne zatrzymanie przepływu | Tak |
| Typ dodawania mleka | Automatyczny |
| System kapsułek/saszetek do kawy | Dolce Gusto |
| Typ wkładu kawy | Kapsułka kawy |
Funkcje i programy gotowania
| Wiele napojów | Tak |
| Przyrządzanie latte macchiato | Tak |
| Przyrządzanie lungo | Tak |
| Produkcja gorących i zimnych napojów | Tak |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Przyrządzanie gorącej czekolady | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie Ristretto | Tak |
| Przyrządzanie herbaty | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 160 mm |
| Waga produktu | 2,3 kg |
| Wysokość produktu | 304 mm |
| Głębokość produktu | 231 mm |
Ergonomia
| Regulowana taca ociekowa | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Liczba regulowanych pozycji tacki ociekowej | 4 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Usuwalna misa ociekowa | Tak |
| Zdejmowalny moduł parzenia/zaparzania | Nie |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Widoczny poziom wody | Tak |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 188 mm |
| Wysokość opakowania | 343 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,45 kg |
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 274 mm |
Dane logistyczne
| Warstwy na paletę | 3 szt. |
| Produktów na palecie | 48 szt. |
| Produkty na warstwę palety | 16 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) | 1344 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) | 2760 szt. |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc | 1500 W |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].