KRU
Ekspres ciśnieniowy KRUPS KP1A3 Dolce Gusto Piccolo (OUTLET)
204,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Wbudowany młynek | Nie |
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Regulacja mocy kawy | Tak |
| System gorącej wody | Tak |
| Pojemność w filiżankach | 1 filiżanka |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,8 l |
| Typ ekspresu do kawy | Ręczny |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Typ wkładu kawy | Kapsułka kawy |
| System kapsułek/saszetek do kawy | Dolce Gusto |
| Kraj pochodzenia | Indonezja |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 262 mm |
| Szerokość produktu | 136 mm |
| Wysokość produktu | 275 mm |
| Waga produktu | 2 kg |
Dane logistyczne
| Produkty w jednym kontenerze intermodalnym (40ft, HC) | 3276 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) | 2808 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) | 1380 szt. |
Funkcje i programy gotowania
| Przyrządzanie latte macchiato | Tak |
| Przyrządzanie gorącej czekolady | Tak |
| Przyrządzanie lungo | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Produkcja gorących i zimnych napojów | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie herbaty | Tak |
| Przyrządzanie Ristretto | Tak |
| Wiele napojów | Tak |
Ergonomia
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 176 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,05 kg |
| Głębokość opakowania | 286 mm |
| Wysokość opakowania | 301 mm |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 1600 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].