MLT
Ekspres ciśnieniowy MELITTA Barista TS F85/0 -101 (OUTLET)
3 677,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenia nagrzewają się podczas pracy - ryzyko poparzenia. |
| Ostrzeżenia | Ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie może zawierać gorące płyny pod ciśnieniem - używać ostrożnie. |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 467 mm |
| Wysokość produktu | 372 mm |
| Szerokość produktu | 259 mm |
Dane logistyczne
| Wysokość brutto palety | 182,1 cm |
| Waga brutto palety | 251 kg |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Paleta GTIN (EAN / UPC) | 4006508990375 |
| Szerokość brutto palety | 80 cm |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 419 mm |
| Wysokość opakowania | 592 mm |
| Szerokość opakowania | 387 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 13,8 kg |
Funkcje i programy gotowania
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Przyrządzanie latte macchiato | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
Wydajność
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Liczba rurek | 2 |
| Typ wkładu kawy | Kawa mielona |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,8 l |
| Maksymalne ciśnienie | 15 bar |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
Moc
| Moc | 1450 W |
Ergonomia
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Typ kontroli | Dotyk |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].