MLT
Ekspres ciśnieniowy Melitta LATTE SELECT F630-212
3 540,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 9,3 kg |
| Głębokość produktu | 473 mm |
| Wysokość produktu | 352 mm |
| Szerokość produktu | 255 mm |
Ergonomia
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Chrom, Plastik, Stal nierdzewna |
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Funkcja blokady kapania | Pionowa |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Funkcja standby | Tak |
| Lekkie kubki | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
Moc
| Moc | 1400 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
Wydajność
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Wbudowany młynek | Tak |
| Pojemnik na mleko | Tak |
| Liczba ustawień temperatury | 3 |
| Objętość pojemnika na ziarna 2 | 135 g |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,8 l |
| System gorącej wody | Tak |
| Funkcja odkamieniania | Tak |
| Regulacja mocy kawy | Tak |
| Dwa kubki naraz | Tak |
| Funkcja pamięci | Tak |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 135 g |
| Typ wkładu kawy | Ziarna kawy |
| Filtr wody | Tak |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| Liczba ustawień maszynki do mielenia | 5 |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Liczba ustawień mocy kawy | 4 |
| Funkcja szybkiego ogrzewania wstępnego | Tak |
| Wybór twardości wody | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Regulowane ustawienia maszynki do mielenia | Tak |
Pozostałe funkcje
| Akcesoria można czyścić w zmywarce | Tak |
| Funkcja pary | Tak |
Funkcje i programy gotowania
| Wiele napojów | Tak |
| Przyrządzanie americano | Tak |
| Przyrządzanie lungo | Tak |
| Wykonywanie espresso macchiato | Tak |
| Przyrządzanie herbaty | Tak |
| Przyrządzanie gorącego mleka | Tak |
| Przyrządzanie latte macchiato | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
Dane logistyczne
| Kod towaru | 85167100 |
| Szerokość brutto palety | 80 cm |
| Produkty na warstwę palety | 4 szt. |
| Produktów na palecie | 16 szt. |
| Wysokość brutto palety | 182,1 cm |
| Dane dostawcy produktu | 4006508227976 |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| Długość brutto palety | 120 cm |
| Waga brutto palety | 211 kg |
Szczegóły techniczne
| Podwójny pojemnik na ziarna kawy | Tak |
| Automatyczne mielenie kawy | Tak |
| Wyjmowana grupa piwowarska | Tak |
Cechy charakterystyczne marki
| Specyficzne technologie | Aroma Extraction System (A.E.S.) |
Zawartość opakowania
| Łyżka w zestawie | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].