MLT
Ekspres ciśnieniowy Melitta Latticia F300-101 (WYPRZEDAŻ)
1 551,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenia nagrzewają się podczas pracy - ryzyko poparzenia. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie może zawierać gorące płyny pod ciśnieniem - używać ostrożnie. |
| Ostrzeżenia | Ryzyko porażenia prądem. |
Wydajność
| Liczba filiżanek do jednoczesnego zaparzania | 2 |
| Liczba ustawień mocy kawy | 3 |
| Filtr wody | Tak |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Wybór twardości wody | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Wbudowany spieniacz do mleka | Tak |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 250 g |
| Typ wkładu kawy | Ziarna kawy |
| Regulowana wysokość wylewki do kawy | Tak |
| Typ produktu | Ekspres ciśnieniowy |
| Płytka grzejna | Tak |
| Regulacja mocy kawy | Tak |
| Liczba ustawień maszynki do mielenia | 5 |
| Wbudowany młynek | Tak |
| Regulowane ustawienia maszynki do mielenia | Tak |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| Regulowana ilość wody | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,5 l |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Rura pary | Tak |
Funkcje i programy gotowania
| Wiele napojów | Tak |
| Przyrządzanie latte macchiato | Tak |
| Przyrządzanie caffe crema | Tak |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Przyrządzanie latte | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Moc | 1450 W |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
Ergonomia
| Zdejmowalny moduł parzenia/zaparzania | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik, Stal nierdzewna |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Przyciski |
Szczegóły techniczne
| Automatyczne płukanie i przewodnik odkamieniania | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 352 mm |
| Waga produktu | 9,3 kg |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Głębokość produktu | 459 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].