MLT
Ekspres ciśnieniowy MELITTA LATTICIA OT F30/0-100 (WYPRZEDAŻ)
1 893,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 250 g |
| Regulowane ustawienia maszynki do mielenia | Tak |
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Liczba ustawień maszynki do mielenia | 5 |
| Wbudowany młynek | Tak |
| Regulacja mocy kawy | Tak |
| Kontrola aromatu przed zaparzeniem | Tak |
| Liczba ustawień mocy kawy | 3 |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| System gorącej wody | Tak |
| Maksymalne ciśnienie | 15 bar |
| Regulowany zakres wysokości dzióbka | 84 - 135 mm |
| Podwójny system ogrzewania | Tak |
| Typ wkładu kawy | Ziarna kawy |
| Funkcja odwapniania | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,5 l |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Części wodoodporne | Tak |
| Dwa kubki naraz | Tak |
| Wbudowany spieniacz do mleka | Tak |
Ergonomia
| Zdejmowalny moduł parzenia/zaparzania | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Pozostałe funkcje
| Rodzaj napoju | Cappuccino |
| Rodzaj napoju | Kawa |
| Rodzaj napoju | Gorąca woda |
| Rodzaj napoju | Latte macchiato |
| Rodzaj napoju | Espresso |
| Rodzaj napoju | Caffe creme |
Funkcje i programy gotowania
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Liczba programów | 21 |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 352 mm |
| Głębokość produktu | 459 mm |
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Waga produktu | 7,5 kg |
Szczegóły techniczne
| Wyjmowana grupa piwowarska | Tak |
| Automatyczne płukanie i przewodnik odkamieniania | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenia nagrzewają się podczas pracy - ryzyko poparzenia. |
| Ostrzeżenia | Ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie może zawierać gorące płyny pod ciśnieniem - używać ostrożnie. |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Pobór mocy (max) | 1450 W |
| Moc | 1450 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].