MLT
Ekspres ciśnieniowy Melitta Purista F23/0-102 (WYPRZEDAŻ)
1 151,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 200 mm |
| Wysokość produktu | 325 mm |
| Głębokość produktu | 455 mm |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 380 mm |
| Wysokość opakowania | 545 mm |
| Szerokość opakowania | 300 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,73 kg |
Moc
| Moc | 1450 W |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
Wydajność
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Regulacja mocy kawy | Tak |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Filtr wody | Tak |
| Maksymalne ciśnienie | 15 bar |
| Wbudowany młynek | Tak |
| Liczba rurek | 2 |
| Automatyczne zatrzymanie przepływu | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,2 l |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Regulowany zakres wysokości dzióbka | 0 - 135 mm |
| Typ wkładu kawy | Ziarna kawy |
Ergonomia
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Funkcje i programy gotowania
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Wiele napojów | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenia nagrzewają się podczas pracy - ryzyko poparzenia. |
| Ostrzeżenia | Ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie może zawierać gorące płyny pod ciśnieniem - używać ostrożnie. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].