WMF
Ekspres ciśnieniowy Perfection 660 CP813D10 WMF (OUTLET)
4 477,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Poziomy temperatury gorącej wody | 3 |
| Dwa kubki naraz | Tak |
| Program czyszczenia systemu mlecznego | Tak |
| Liczba filiżanek do jednoczesnego zaparzania | 2 |
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Typ wkładu kawy | Ziarna kawy |
| Pojemność zbiornika na wodę | 3 l |
| Kraj pochodzenia | Francja |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Samoczyszczący | Tak |
| Regulacja mocy kawy | Tak |
| System grzejący | Termo blok |
| Typ dodawania mleka | Automatyczny |
| Liczba rurek | 2 |
| Liczba ustawień maszynki do mielenia | 5 |
| Podwójny system ogrzewania | Tak |
| Typ regulacji temperatury | Elektroniczny |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 250 g |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| Funkcja płukania | Tak |
| Typ młynka | Szlifierka do metalu |
| Liczba ustawień temperatury | 3 |
| Wskaźnik świetlny odkamieniania | Tak |
| Regulowana ilość wody | Tak |
| Wbudowany młynek | Tak |
| Programowalny | Tak |
| Filtr wody | Tak |
| Regulowane ustawienia maszynki do mielenia | Tak |
| Liczba ustawień mocy kawy | 4 |
| System gorącej wody | Tak |
Funkcje i programy gotowania
| Tworzenie Doppio+ | Tak |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Robienie kawy flat white | Tak |
| Przyrządzanie herbaty | Tak |
| Przyrządzanie latte macchiato | Tak |
| Przyrządzanie americano | Tak |
| Przyrządzanie latte | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Wiele napojów | Tak |
| Przyrządzanie lungo | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie Ristretto | Tak |
| Wykonywanie espresso macchiato | Tak |
| Liczba programów | 19 |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 410 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 12,2 kg |
| Szerokość opakowania | 250 mm |
| Wysokość opakowania | 371 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
Ergonomia
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Wskaźnik zakamienienia | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Funkcja zegara | Tak |
| Funkcja blokady kapania | Pionowa |
| Zdejmowalny moduł parzenia/zaparzania | Tak |
| Wskaźnik pustego zbiornika | Tak |
| Usuwalna misa ociekowa | Tak |
| Lekkie kubki | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 410 mm |
| Wysokość produktu | 371 mm |
| Szerokość produktu | 250 mm |
| Waga produktu | 9,3 kg |
Moc
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Moc | 1550 W |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Programowalne automatyczne wyłączanie | Tak |
Dane logistyczne
| Produktów na palecie | 16 szt. |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) | 632 szt. |
| Produkty na warstwę palety | 4 szt. |
| Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) | 308 szt. |
Cechy charakterystyczne marki
| Specyficzne technologie | Compact Thermoblock-system (CTS) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].