PHI
Ekspres ciśnieniowy PHILIPS EP 2334/10 (WYPRZEDAŻ)
1 343,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Certyfikaty | EN 50564:2011 |
| Kompatybilne filtry | AquaClean |
| Dwa kubki naraz | Tak |
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Regulacja mocy kawy | Tak |
| Typ wkładu kawy | Ziarna kawy |
| Liczba rurek | 2 |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 275 g |
| System gorącej wody | Tak |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| Liczba ustawień maszynki do mielenia | 12 |
| Funkcja odwapniania | Tak |
| Wbudowany młynek | Tak |
| Typ młynka | Młynek ceramiczny |
| Maksymalne ciśnienie | 15 bar |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,8 l |
| Wbudowany spieniacz do mleka | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Pojemnik na mleko | Tak |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | AquaClean filter |
| Łyżka w zestawie | Tak |
| Podręcznik użytkownika z papieru wtórnego | Tak |
Funkcje i programy gotowania
| Wiele napojów | Tak |
| Liczba programów | 3 |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
Szczegóły techniczne
| Towary niebezpieczne | Nie |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 246 mm |
| Waga produktu | 8 kg |
| Głębokość produktu | 433 mm |
| Wysokość produktu | 371 mm |
Moc
| Moc | 1500 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,2 W |
| Automatyczne wyłączanie po (max) | 30 min |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Głębokość opakowania | 493 mm |
| Wysokość opakowania | 475 mm |
| Szerokość opakowania | 289 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,5 kg |
Ergonomia
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik |
| Kolor produktu | Szary |
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Usuwalna misa ociekowa | Tak |
| Funkcja standby | Nie |
| Wi-Fi | Nie |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
Pozostałe funkcje
| Wskaźnik recyklingowalności opakowania | 95% |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].