PHI
Ekspres ciśnieniowy PHILIPS EP 3321/40 (WYPRZEDAŻ)
1 315,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Certyfikaty | EN 50564:2011 |
| Dwa kubki naraz | Tak |
| Kompatybilne filtry | AquaClean |
| Liczba rurek | 2 |
| Wbudowany młynek | Tak |
| System gorącej wody | Tak |
| System antyskalowy | Tak |
| Typ młynka | Młynek ceramiczny |
| Liczba ustawień temperatury | 3 |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 275 g |
| Wbudowany spieniacz do mleka | Tak |
| System antywapienny Anti-Calc | Tak |
| Samoczyszczący | Tak |
| Regulacja mocy kawy | Tak |
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Liczba ustawień mocy kawy | 3 |
| Maksymalne ciśnienie | 15 bar |
| Regulowane ustawienia maszynki do mielenia | Tak |
| Liczba ustawień maszynki do mielenia | 12 |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,8 l |
| Regulowany zakres wysokości dzióbka | 85 - 145 mm |
| Części wodoodporne | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Regulowana wysokość wylewki do kawy | Tak |
| Typ wkładu kawy | Ziarna kawy |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Szybkie nagrzewanie | Tak |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | AquaClean filter |
| Podręcznik użytkownika z papieru wtórnego | Tak |
| Łyżka w zestawie | Tak |
Szczegóły techniczne
| Towary niebezpieczne | Nie |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Funkcje i programy gotowania
| Wiele napojów | Tak |
| Liczba programów | 4 |
| Przyrządzanie lungo | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
Pozostałe funkcje
| Wskaźnik recyklingowalności opakowania | 95% |
| Nacisk pompy | 15 bar |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 7,5 kg |
| Szerokość produktu | 246 mm |
| Głębokość produktu | 371 mm |
| Wysokość produktu | 433 mm |
Ergonomia
| Funkcja standby | Nie |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Usuwalna misa ociekowa | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Zdejmowalny moduł parzenia/zaparzania | Tak |
| Długość przewodu | 1 m |
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Materiał obudowy | Metal, Plastik |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Moc
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Moc | 1500 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,2 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Automatyczne wyłączanie po (max) | 30 min |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 491,5 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Wysokość opakowania | 487 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 12,3 kg |
| Szerokość opakowania | 287,5 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].