PHI
Ekspres ciśnieniowy PHILIPS EP1224/00
1 197,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenie może zawierać gorące płyny pod ciśnieniem - używać ostrożnie. |
| Ostrzeżenia | Urządzenia nagrzewają się podczas pracy - ryzyko poparzenia. |
| Ostrzeżenia | Ryzyko porażenia prądem. |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 7,5 kg |
| Głębokość produktu | 371 mm |
| Wysokość produktu | 433 mm |
| Szerokość produktu | 246 mm |
Ergonomia
| Pojemność pojemnika na zużyte kapsułki | 12 szt. |
| Zdejmowalny moduł parzenia/zaparzania | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Długość przewodu | 1 m |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
Zawartość opakowania
| Buteleczka ze smarem | Tak |
| Miarka w zestawie | Tak |
| Filtr wody | Nie |
Wydajność
| Liczba ustawień temperatury | 3 |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| Kontrola aromatu przed zaparzeniem | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,8 l |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Typ młynka | Młynek ceramiczny |
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Regulowane ustawienia maszynki do mielenia | Tak |
| Liczba ustawień maszynki do mielenia | 12 |
| Wbudowany młynek | Tak |
| Samoczyszczący | Nie |
| Typ wkładu kawy | Ziarna kawy |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 275 g |
| Części wodoodporne | Tak |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Maksymalne ciśnienie | 15 bar |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Kompatybilne filtry | AquaClean |
| Funkcja odwapniania | Tak |
| System gorącej wody | Tak |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Nie |
| Regulowany zakres wysokości dzióbka | 85 - 145 mm |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Klasa wydajności energetycznej | A |
| Moc | 1500 W |
| Tryb energooszczędny | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Pobór mocy (max) | 1500 W |
Funkcje i programy gotowania
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Nie |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Produkcja gorących i zimnych napojów | Nie |
| Wiele napojów | Tak |
Szczegóły techniczne
| Maksymalna wysokość kubka | 15 cm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].