SIM
Ekspres ciśnieniowy SIEMENS TE 655319RW
3 600,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| System gorącej wody | Tak |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Maksymalne ciśnienie | 19 bar |
| Typ wkładu kawy | Ziarna kawy |
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Liczba ustawień temperatury | 3 |
| Liczba rurek | 2 |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 300 g |
| Samoczyszczący | Tak |
| Filtr wody | Tak |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| Wbudowany młynek | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Pojemność w filiżankach | 2 filiżanki |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc | 1500 W |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 9,7 kg |
| Wysokość produktu | 385 mm |
| Szerokość produktu | 301 mm |
| Głębokość produktu | 458 mm |
Funkcje i programy gotowania
| Przyrządzanie gorącego mleka | Tak |
| Przyrządzanie latte macchiato | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Robienie kawy flat white | Tak |
| Przyrządzanie americano | Tak |
| Przyrządzanie latte | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Wykonywanie espresso macchiato | Tak |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
Ergonomia
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Metaliczny |
| Długość przewodu | 1 m |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
Szczegóły techniczne
| Automatyczne mielenie kawy | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie może zawierać gorące płyny pod ciśnieniem - używać ostrożnie. |
| Ostrzeżenia | Urządzenia nagrzewają się podczas pracy - ryzyko poparzenia. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].