SIM
Ekspres ciśnieniowy SIEMENS TE 658209RW
4 147,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Kolor produktu | Czarny |
| Gotowy do pracy bezprzewodowej | Nie |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Rodzaj zakrętki | Pokrywa na zawiasach |
| Dźwięki | Tak |
| Długość przewodu | 1 m |
| Wbudowane światło | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Filtr do kawy | Tak |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Podświetlony włącznik/wyłącznik | Tak |
| Bluetooth | Nie |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
Wydajność
| Rura pary | Tak |
| System gorącej wody | Tak |
| Programowalny | Tak |
| Regulowane ustawienia maszynki do mielenia | Tak |
| Typ produktu | Ekspres ciśnieniowy |
| Wbudowany młynek | Tak |
| Liczba ustawień mocy kawy | 2 |
| Regulowana ilość mleka | Tak |
| Filtr wody | Tak |
| Funkcja odwapniania | Tak |
| Maksymalne ciśnienie | 19 bar |
| Wybór twardości wody | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Pojemnik na mleko | Tak |
| Regulowana ilość wody | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| System antywapienny Anti-Calc | Tak |
| Samoczyszczący | Tak |
| Regulacja mocy kawy | Tak |
| Liczba rurek | 2 |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 300 g |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| Wbudowany spieniacz do mleka | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Typ wkładu kawy | Ziarna kawy |
| Szybkie nagrzewanie | Tak |
| Regulacja temperatury | Tak |
Szczegóły techniczne
| Automatyczne mielenie kawy | Tak |
Funkcje i programy gotowania
| Wykonywanie espresso macchiato | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie latte macchiato | Tak |
| Przyrządzanie americano | Tak |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Przyrządzanie Ristretto | Tak |
| Przyrządzanie caffe crema | Tak |
| Robienie kawy flat white | Tak |
| Przyrządzanie gorącego mleka | Tak |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 1500 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 345 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 11,3 kg |
| Szerokość opakowania | 430 mm |
| Wysokość opakowania | 510 mm |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 385 mm |
| Szerokość produktu | 281 mm |
| Waga produktu | 10 kg |
| Głębokość produktu | 468 mm |
Pozostałe funkcje
| Funkcja pary | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].