SIM
Ekspres ciśnieniowy SIEMENS TP511R01
1 876,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Samoczyszczący | Tak |
| Regulowane ustawienia maszynki do mielenia | Tak |
| System gorącej wody | Tak |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 270 g |
| Filtr wody | Tak |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Liczba ustawień temperatury | 3 |
| Pojemność w filiżankach | 2 filiżanki |
| Wbudowany młynek | Tak |
| Maksymalne ciśnienie | 15 bar |
| Regulowana wysokość wylewki do kawy | Tak |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Typ wkładu kawy | Ziarna kawy |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,9 l |
| Typ młynka | Młynek ceramiczny |
| Części wodoodporne | Tak |
| Wbudowany spieniacz do mleka | Tak |
| Liczba młynków | 1 szt. |
Funkcje i programy gotowania
| Przyrządzanie latte macchiato | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
Ergonomia
| Kolor produktu | Czarny |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Stalowy |
| Długość przewodu | 1 m |
| Usuwalna misa ociekowa | Tak |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | TFT |
Moc
| Moc | 1500 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 265 mm |
| Waga produktu | 8,3 kg |
| Wysokość produktu | 373 mm |
| Głębokość produktu | 448 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].