SIM
Ekspres ciśnieniowy Siemens TP713RO9 EQ700 (czarny; 19 barów) (OUTLET)
3 309,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Dwa kubki naraz | Tak |
| Liczba filiżanek do jednoczesnego zaparzania | 2 |
| Regulowany zakres wysokości dzióbka | 7,5 - 14 mm |
| Typ młynka | Młynek ceramiczny |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Regulowana wysokość wylewki do kawy | Tak |
| Samoczyszczący | Tak |
| Regulacja mocy kawy | Tak |
| Wbudowany młynek | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Typ wkładu kawy | Ziarna kawy |
| Wbudowany spieniacz do mleka | Tak |
| Typ produktu | Ekspres do kawy |
| Regulowane ustawienia maszynki do mielenia | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 2,4 l |
| Liczba ustawień maszynki do mielenia | 6 |
| Typ dodawania mleka | Rura |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Automatyczne zatrzymanie przepływu | Tak |
| Pojemność w filiżankach | 2 filiżanki |
| System gorącej wody | Tak |
| Maksymalne ciśnienie | 19 bar |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 320 g |
Funkcje i programy gotowania
| Tworzenie Doppio+ | Tak |
| Wykonywanie espresso macchiato | Tak |
| Wiele napojów | Tak |
| Liczba programów | 35 |
| Robienie kawy flat white | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie Ristretto | Tak |
| Przyrządzanie caffe crema | Tak |
| Przyrządzanie herbaty | Tak |
| Przyrządzanie americano | Tak |
| Przyrządzanie latte | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Produkcja gorących i zimnych napojów | Tak |
| Przyrządzanie gorącego mleka | Tak |
Ergonomia
| Gotowy do pracy bezprzewodowej | Tak |
| Funkcja standby | Tak |
| Nazwa koloru | Piano Black |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Usuwalna misa ociekowa | Tak |
| Długość przewodu | 1 m |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Podświetlony włącznik/wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Elektroniczne sterowanie |
| Widoczny poziom wody | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenie może zawierać gorące płyny pod ciśnieniem - używać ostrożnie. |
| Ostrzeżenia | Ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Urządzenia nagrzewają się podczas pracy - ryzyko poparzenia. |
Moc
| Automatyczne wyłączanie po (max) | 30 min |
| Moc | 1500 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 1 W |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 380 mm |
| Głębokość produktu | 309 mm |
| Wysokość produktu | 467 mm |
| Waga produktu | 10,2 kg |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].