SIM
Ekspres ciśnieniowy SIEMENS TQ 903R03
7 299,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Certyfikaty | CE, Eurasian, Morocco, Ukraine, VDE |
| Regulowane ustawienia maszynki do mielenia | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Wbudowany młynek | Tak |
| Regulacja mocy kawy | Tak |
| Regulowana ilość mleka | Tak |
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Wbudowany spieniacz do mleka | Tak |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Typ wkładu kawy | Ziarna kawy |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Pojemność w filiżankach | 2 filiżanki |
| Regulowana ilość wody | Tak |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| Typ dodawania mleka | Automatyczny |
| Dwa kubki naraz | Tak |
| Program czyszczenia systemu mlecznego | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 315 mm |
| Wysokość produktu | 392 mm |
| Waga produktu | 11,9 kg |
| Głębokość produktu | 470 mm |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 510 mm |
| Głębokość opakowania | 430 mm |
| Waga paczki | 13200 kg |
| Szerokość opakowania | 355 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Moc
| Moc | 1500 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220–240 |
Ergonomia
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona | Tak |
| Długość przewodu | 1 m |
| Łatwość obsługi | Tak |
Funkcje i programy gotowania
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Wiele napojów | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].