SIM
Ekspres ciśnieniowy Siemens TQ715R03 EQ700 (srebrny; 19 bar)
5 500,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 467 mm |
| Szerokość produktu | 352 mm |
| Wysokość produktu | 380 mm |
| Waga produktu | 10,7 kg |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 360 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 11,5 kg |
| Wysokość opakowania | 505 mm |
| Głębokość opakowania | 420 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
Wydajność
| System gorącej wody | Tak |
| Samoczyszczący | Tak |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Typ produktu | Ekspres do kawy |
| Wbudowany młynek | Tak |
| Wbudowany spieniacz do mleka | Tak |
| Maksymalne ciśnienie | 19 bar |
| Pojemność zbiornika na wodę | 2,4 l |
| Typ wkładu kawy | Ziarna kawy |
| Typ młynka | Młynek ceramiczny |
| Pojemność pojemnika na ziarna kawy | 320 g |
| Części wodoodporne | Tak |
| Liczba młynków | 1 szt. |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Liczba opcji mielenia | 6 |
| Funkcja odkamieniania | Tak |
| Regulowana wysokość wylewki do kawy | Tak |
| Regulowane ustawienia maszynki do mielenia | Tak |
Ergonomia
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Usuwalna misa ociekowa | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Długość przewodu | 1 m |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Funkcje i programy gotowania
| Przyrządzanie kawy | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie latte macchiato | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Rodzaj napoju | Espresso Macchiato |
| Rodzaj napoju | Espresso doppio |
| Przyrządzanie Ristretto | Tak |
| Przyrządzanie caffe crema | Tak |
| Robienie kawy flat white | Tak |
| Rodzaj napoju | Wiener Melange |
| Rodzaj napoju | Ciepłe mleko |
| Rodzaj napoju | Cafe au lait |
| Przyrządzanie americano | Tak |
| Rodzaj napoju | Koffie verkeerd |
| Rodzaj napoju | Kawa XL |
| Rodzaj napoju | Pianka z mleka |
| Rodzaj napoju | Cold Brew Macchiato |
| Cold Brew Kawa | Tak |
| Rodzaj napoju | Caffe Grande |
| Rodzaj napoju | Slow Brew |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 1500 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenia nagrzewają się podczas pracy - ryzyko poparzenia. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie może zawierać gorące płyny pod ciśnieniem - używać ostrożnie. |
| Ostrzeżenia | Ryzyko porażenia prądem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].