DLO
Ekspres DeLonghi EN127.BL Nespresso Pixie
777,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| System kapsułek/saszetek do kawy | Nespresso |
| Maksymalne ciśnienie | 19 bar |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Typ wkładu kawy | Kapsułka kawy |
| Widoczny poziom wody | Tak |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1 l |
| Czas rozgrzewania | 25 s |
| Typ produktu | Ekspres do kawy na kapsułki |
| Wbudowany młynek | Nie |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Automatyczne zatrzymanie przepływu | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 324 mm |
| Waga produktu | 2,5 kg |
| Wysokość produktu | 235 mm |
| Szerokość produktu | 117 mm |
Moc
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Automatyczne wyłączanie po (max) | 9 min |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50-60 Hz |
| Moc | 1260 W |
Funkcje i programy gotowania
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Nie |
| Wiele napojów | Nie |
Ergonomia
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Granatowy |
| Pojemność pojemnika na zużyte kapsułki | 11 szt. |
| Typ kontroli | Przyciski |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenia nagrzewają się podczas pracy - ryzyko poparzenia. |
| Ostrzeżenia | Ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie może zawierać gorące płyny pod ciśnieniem - używać ostrożnie. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].