DLO
Ekspres DeLonghi EN510.B Lattissima One Evo
1 015,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Pojemność zbiornika na wodę | 1 l |
| Wybór twardości wody | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Pojemność zbiornika na mleko | 0,125 l |
| Maksymalne ciśnienie | 19 bar |
| Pojemnik na mleko | Tak |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Typ wkładu kawy | Kapsułka kawy |
| System kapsułek/saszetek do kawy | Nespresso |
| Wbudowany młynek | Nie |
Ergonomia
| Pojemność pojemnika na zużyte kapsułki | 9 szt. |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Moc | 1400 W |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Automatyczne wyłączanie po (max) | 9 min |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
Funkcje i programy gotowania
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Przyrządzanie latte | Tak |
| Wykonywanie espresso macchiato | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 355 mm |
| Waga produktu | 4,2 kg |
| Szerokość produktu | 195 mm |
| Wysokość produktu | 385 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].