DLO
Ekspres DeLonghi EN510.W Lattissima One Evo
1 032,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Pojemność zbiornika na mleko | 0,125 l |
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| Wybór twardości wody | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1 l |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Pojemnik na mleko | Tak |
| Wbudowany młynek | Nie |
| Maksymalne ciśnienie | 19 bar |
| System kapsułek/saszetek do kawy | Nespresso |
| Typ wkładu kawy | Kapsułka kawy |
Funkcje i programy gotowania
| Wykonywanie espresso macchiato | Tak |
| Przyrządzanie latte | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Wiele napojów | Tak |
Ergonomia
| Pojemność pojemnika na zużyte kapsułki | 9 szt. |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Moc
| Automatyczne wyłączanie po (max) | 9 min |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc | 1400 W |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 355 mm |
| Wysokość produktu | 385 mm |
| Waga produktu | 4,2 kg |
| Szerokość produktu | 195 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenia nagrzewają się podczas pracy - ryzyko poparzenia. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie może zawierać gorące płyny pod ciśnieniem - używać ostrożnie. |
| Ostrzeżenia | Ryzyko porażenia prądem. |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,9 kg |
| Wysokość opakowania | 380 mm |
| Głębokość opakowania | 210 mm |
| Szerokość opakowania | 390 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].