DLO
Ekspres DeLonghi Icona ECO 311.BK (1100W; kolor czarny) (OUTLET)
639,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 315 mm |
| Głębokość produktu | 290 mm |
| Waga produktu | 4,1 kg |
| Szerokość produktu | 260 mm |
Moc
| Moc | 1100 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220–240 |
Wydajność
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,4 l |
| Typ produktu | Ekspres do espresso |
| Wbudowany młynek | Nie |
| Pojemność w filiżankach | 2 filiżanki |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Liczba rurek | 2 |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Typ wkładu kawy | Kawa mielona |
| Maksymalne ciśnienie | 15 bar |
| Typ wkładu kawy | Podstawka pod kawę |
| Typ ekspresu do kawy | Ręczny |
Ergonomia
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
Funkcje i programy gotowania
| Przyrządzanie caffe crema | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
| Wiele napojów | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].