DLO
Ekspres DeLonghi Nespresso EN80.BAE Inissia
845,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Funkcje i programy gotowania
| Wiele napojów | Tak |
| Przyrządzanie espresso | Tak |
| Przyrządzanie gorącego mleka | Tak |
| Przyrządzanie cappuccino | Tak |
Zawartość opakowania
| W zestawie spieniacz do mleka | Tak |
Wydajność
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,7 l |
| Typ produktu | Ekspres do kawy na kapsułki |
| Kompatybilność z marką | Nespresso |
| Typ wkładu kawy | Kapsułka kawy |
| Maksymalne ciśnienie | 19 bar |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Płytka grzejna | Tak |
| Pojemnik na mleko | Nie |
| System kapsułek/saszetek do kawy | Nespresso |
| Wbudowany młynek | Nie |
| System grzejący | Termo blok |
| Typ ekspresu do kawy | Automatyczny |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
Ergonomia
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Usuwalna misa ociekowa | Tak |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Regulowana taca ociekowa | Tak |
| Wyjmowany magazynek na kapsułki | Tak |
| Pojemność pojemnika na zużyte kapsułki | 11 szt. |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 321 mm |
| Szerokość produktu | 225 mm |
| Waga produktu | 3,16 kg |
| Wysokość produktu | 230 mm |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220–240 |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc | 1260 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].